Home

област Кафене Поддръжка футбол манчестър сити ливърпул кандидат Треперете песимистичен

Ливърпул хвърли ръкавица към Манчестър Сити след десетата си поредна победа

Манчестър Сити срещу Ливърпул за Купата на Англия - Спорт - БНР Новини

Челси ще опита да спре и Манчестър Сити, Ливърпул търси обратен път към  победите - Спортни новини
Челси ще опита да спре и Манчестър Сити, Ливърпул търси обратен път към победите - Спортни новини

Манчестър Сити победи Ливърпул с 3:2 за Купата на лигата - Topsport.bg

Манчестър Сити - Ливърпул 4:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Ливърпул и Манчестър Сити направиха зрелищно равенство в страхотен мач - По  света и у нас - БНТ Новини
Ливърпул и Манчестър Сити направиха зрелищно равенство в страхотен мач - По света и у нас - БНТ Новини

Клубният футбол се завръща ударно с дерби Манчестър Сити - Ливърпул

Манчестър Сити надви Ливърпул в петголово зрелище за Купата на Лигата - По  света и у нас - БНТ Новини
Манчестър Сити надви Ливърпул в петголово зрелище за Купата на Лигата - По света и у нас - БНТ Новини

Манчестър Сити - Ливърпул по ТВ: Къде да гледаме 1/8-финала за Купата на  Лигата?
Манчестър Сити - Ливърпул по ТВ: Къде да гледаме 1/8-финала за Купата на Лигата?

Ливърпул" подчини "Манчестър Сити" в битка на гиганти

Манчестър Сити - Ливърпул 3:2 /репортаж/ - Футбол свят - Англия - Gong.bg

Ливърпул срещу Манчестър Сити: Кой ще спечели първия трофей за сезона? -  Спортни новини
Ливърпул срещу Манчестър Сити: Кой ще спечели първия трофей за сезона? - Спортни новини

Манчестър Сити - Ливърпул 1:1 /първо полувреме/ - Футбол свят - Англия -  Gong.bg
Манчестър Сити - Ливърпул 1:1 /първо полувреме/ - Футбол свят - Англия - Gong.bg

Стана ясно къде ще се играе Манчестър Сити - Ливърпул

За първи път от години Манчестър Сити – Ливърпул не решава титлата

Ливърпул удари Манчестър Сити в дербито на Висшата лига - Trafficnews.bg -  Trafficnews.bg
Ливърпул удари Манчестър Сити в дербито на Висшата лига - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Оувър на Ман Сити – Ливърпул на 1,65 в betano – Тема Спорт

Манчестър Сити и Ливърпул са полуфиналисти в Шампионската лига - Спорт -  Телеграф
Манчестър Сити и Ливърпул са полуфиналисти в Шампионската лига - Спорт - Телеграф

Манчестър Сити – Ливърпул: Головете са гарантирани

Ман" (Сити) се извини официално на "Ливърпул" заради голямо неуважение -  Bgonair
Ман" (Сити) се извини официално на "Ливърпул" заради голямо неуважение - Bgonair

Ливърпул победи Манчестър Сити в мач с пет гола и е финалист за купата на  Англия - Стадион - БНР Новини
Ливърпул победи Манчестър Сити в мач с пет гола и е финалист за купата на Англия - Стадион - БНР Новини

Ливърпул победи Манчестър Сити с 3:0 - Topsport.bg

Ман Сити - Ливърпул 2:2 - Gol