Home

прелюдия лющене сея световно по щанги 2022 Преглед виновен клапан

Христо Христов донесе МЕДАЛ на България! Остана близо до голямата мечта на  Световното по вдигане на тежести
Христо Христов донесе МЕДАЛ на България! Остана близо до голямата мечта на Световното по вдигане на тежести

Турнир по вдигане на тежести за ветерани на името на световно признатия  треньор Иван Абаджиев | Вдигане на тежести | Спортен Календар 2023
Турнир по вдигане на тежести за ветерани на името на световно признатия треньор Иван Абаджиев | Вдигане на тежести | Спортен Календар 2023

Щангистите - Новини

Карлос Насар със злато на световното по щанги за кадети - Последни Новини  от DNES.BG
Карлос Насар със злато на световното по щанги за кадети - Последни Новини от DNES.BG

Валентин Генчев се нареди 7-и на Световното по щанги

Еврошампион е отстранен от отбора по щанги преди световното първенство -  Новини СЕГА
Еврошампион е отстранен от отбора по щанги преди световното първенство - Новини СЕГА

Първи медал за България на световното по щанги в Колумбия ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Първи медал за България на световното по щанги в Колумбия ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Позор! Щангисти пропускат световно първенство, ММС не дава пари

16-годишен ВАРНЕНЕЦ стана СВЕТОВЕН ШАМПИОН по вдигане на тежести, ВИДЕО |  Варна спорт
16-годишен ВАРНЕНЕЦ стана СВЕТОВЕН ШАМПИОН по вдигане на тежести, ВИДЕО | Варна спорт

Коронавирус плъзна в националния отбор по щанги - Информационна агенция ПИК

Последни новини от България: политика, бизнес, спорт, общество -  velikotarnovo.utre.bg
Последни новини от България: политика, бизнес, спорт, общество - velikotarnovo.utre.bg

И Христо Христов златен на европейското по щанги - Труд

България изпраща петима на световното по щанги за кадети в Мексико

17-годишен със злато за България на световното по щанги за мъже (СНИМКИ) -  Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg
17-годишен със злато за България на световното по щанги за мъже (СНИМКИ) - Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Христо Христов остана на 4-о място на Световното първенство по вдигане на  тежести - Труд
Христо Христов остана на 4-о място на Световното първенство по вдигане на тежести - Труд

Вальо Генчев остана пети на световното по щанги - Gol

Драма с Ангел Русев на световното, щангистът ни припадна след травма - Други

Световното първенство по вдигане на тежести 2023 – от 6 септември пряко по  RING и на btvsport.bg - bTV Media Group - bTV
Световното първенство по вдигане на тежести 2023 – от 6 септември пряко по RING и на btvsport.bg - bTV Media Group - bTV

Ангел Русев е шести на световното по щанги в Богота

Дейвид Фишеров ще вдига на Световното по щанги в Богота

Страхотно! България завоюва втори медал от Световното по вдигане на тежести  - Спортни новини
Страхотно! България завоюва втори медал от Световното по вдигане на тежести - Спортни новини